«Робити подарунки ніколи не пізно», –  у цьому переконаний голова профкому студентів та аспірантів Житомирського державного технологічного університету Владислав Савіцький, який навідався з гостинцями до пацієнтів дитячого психоневрологічного відділення обласної психіатричної лікарні № 1. Цього разу студенти ЖДТУ передали малечі солодощі, фрукти, розвивальні ігри й іграшки.

«Такі діти потребують особливої уваги. На жаль, кількість хворих зростає.  Якщо хворобу виявляють на ранніх стадіях, то її можна зупинити, – розповідає Савіцький. – Є такі обставини, на які ми вплинути не можемо, але подарувати трохи приємних емоцій, поспілкуватися і погратися з цими дітьми – під силу кожному. Це не забере багато нашого часу, але дуже прикрасить лікарняні будні пацієнтів, які своє дитинство проводять у медичних закладах».

Зазначимо, що студенти технологічного університету в період новорічно-різдвяних свят щорічно відвідують інтернати та дитбудинки області. Під час зустрічей показують вихованцям вистави, проводять різні конкурси і забави, передають подарунки, кошти на які збирають під час благодійних заходів за підтримки профкому.

Прес-служба Житомирського державного
технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *