На факультеті обліку і фінансів Житомирського державного технологічного університету з’явилася унікальна можливість протягом двох років навчання в магістратурі за спеціальністю “Облік і аудит” отримати одночасно два дипломи – диплом ЖДТУ (Україна) та диплом Сопотської вищої школи (Республіка Польща), що визнається у країнах Європейського Союзу. 

У рамках договору про наукову співпрацю між ЖДТУ і Сопотською вищою школою (Республіка Польща), підписаного 6 листопада 2015 р., студенти ЖДТУ (за умови вступу для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» з обліку й оподаткування та фінансів, банківської справи та страхування на факультеті обліку і фінансів) мають неймовірні перспективи та можливість з 2016-2017 н.р. навчатися за програмою “Два дипломи” одночасно в двох вищих навчальних закладах – України та Польщі.

В умовах євроінтеграції України два дипломи державного українського та європейського зразка є суттєвою конкурентною перевагою для кожного випускника, що дає можливість отримати престижну роботу і зробити успішну кар’єру не лише на вітчизняному ринку праці, а й на міжнародному.

Учасники програми “Два дипломи” навчатимуться за узгодженими між навчальними закладами навчальними планами. Навчальний процес побудований з урахуванням того, щоб зменшити навчальне навантаження на студента – перезарахування 85 % дисциплін, які студенти вивчатимуть у ЖДТУ, виконання однієї магістерської роботи на базі ЖДТУ українською мовою, можливість зарахування практики для студентів, які працевлаштовуються в Україні в період навчання.

Співпраця між університетами організована таким чином, що українським студентам треба приїхати до м. Сопот (Польща) лише тричі: в першому та другому семестрі – на 2-3 тижні для отримання необхідних навчальних матеріалів та складання предметів, які не перезараховані, та в 4 семестрі – на 1-1,5 місяці для складання державного іспиту та отримання диплома. Таким чином, діє програма дистанційної освіти, що дає змогу економити на проїзді, проживанні й харчуванні, а учасники цієї програми мають ті ж права, що й польські студенти, які навчаються не дистанційно й отримують дипломи європейського зразка, що визнаються у всіх країнах Євросоюзу.

Навчання в Польщі відбуватиметься польською мовою. Студенти факультету обліку і фінансів мають можливість вивчити або поглибити знання з польської мови (зокрема й економічного спрямування) в стінах ЖДТУ, де проводитимуть курси з польської мови для всіх охочих, а також можуть брати участь у стажуваннях, освітніх поїздках і літніх школах в Польщі, які періодично організовуються для студентів факультету.

Навчаючись у Польщі, студент має можливість отримати посвідку на проживання в цій країні, що є запорукою успішного працевлаштування за спеціальністю за кордоном паралельно з навчанням без оформлення додаткових документів – Сопотська вища школа в наданні вищої освіти орієнтується на високу практичну підготовку студентів і співпрацює з такими всесвітньо відомими фірмами, як HK Finance, Invest in Pomerania, Bayer, Wipro Applying Thought, Kemira, Arla, ThyssenKrupp, WNS Extending Your Enterprise, First Data, Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Urz?d pracy w Gda?sku.

До участі у програмі “Два дипломи” запрошуються бакалаври економічних напрямів (за умови вступу для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» з обліку і оподаткування та фінансів, банківської справи та страхування на факультеті обліку і фінансів), які мають бажання навчатися та отримати позитивні й плідні результати за два роки навчання – дипломи та перспективні професійні знання з обліку, аудиту та фінансів в двох вищих навчальних закладах (ЖДТУ, Сопотська вища школа).

Прес-служба Житомирського державного
технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *