Станом на 10 серпня від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Запорізька область отримала 16,2 тисячі комплектів підручників для першого класу та 11,4 тисячі – для учнів 11 класу. Вперше за останні 20 років запланована кількість підручників надійшла в регіон до початку навчального року. Про це повідомив начальник управління освіти та науки Запорізької облдержадміністрації Олександр Вєрозубов.

За словами посадовця нині триває активна робота з їх прийому, комплектування та розвезення територіями, що забезпечує ТДВ «Запоріжкнига». Станом на сьогодні доставлено 90 % комплектів підручників для першого класу, 40 % – для одинадцятого класу. Тож до початку нового навчального року школи будуть забезпечені підручниками на 100 %.

Крім того, вперше за останні сім років у регіон за державною програмою надійшло 35 нових шкільних автобусів. Це дасть змогу значно збільшити кількість учнів, охоплених безплатним підвезенням. Загалом потребу в підвезенні мають 10 033 учні в сільській місцевості, які мешкають на відстані понад 3 км від школи, а також 1 111 педагогічних працівників.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу