На факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся регіональний навчально-методичний семінар-тренінг «Методика підготовки випускників шкіл до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови».

Тематика семінару наразі вельми актуальна, тож породила надзвичайну зацікавленість всіх небайдужих. Учасниками семінару-тренінгу стали учителі з Черкаської, Кіровоградської, Одеської, Київської та Вінницької областей, а також викладачі гуманітарно-педагогічних коледжів Умані та Вінниці.

За програмою семінару відбулися групові практичні заняття-тренінги, що їх провели завідувач Лабораторії педагогічної компаративістики Регіонального центру навчання іноземних мов факультету іноземних мов УДПУ, професор Оксана Заболотна; доцент Світлана Деркач і заступник декана з педагогічної практики факультету іноземних мов, доцент Олена Бевз. У рамках секційних занять учасники семінару опрацювали питання підготовки випускників загальноосвітніх шкіл до перевірки рівня сформованості комунікативної компетентності в читанні та письмі, а також граматичної та лексичної компетентностей.

Модератори занять-тренінгів запропонували вчителям англійської мови опрацювати завдання, на кшталт тих, із якими працюють випускники шкіл під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Учителі спільно окреслювали труднощі в роботі над тим чи іншим видом завдання, а на завершення роботи в секції уклали методичні рекомендації щодо подолання труднощів під час підготовки випускників до ЗНО з англійської мови.

Центр культури і дозвілля “Гаудеамус”
УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *