25 лютого відбулась презентація науково-популярного видання «Львів банківський». Книгу створено з ініціативи Львівського інституту УБС та Асоціації банків Львівщини у видавництві «Апріорі».

Серед авторів – історик Богдан Білан, кандидат історичних наук, доцент ЛІ УБС Зоряна Комаринська, ректор УБС Тамара Смовженко, начальник відділу економічної роботи НБУ у Львівській області Володимир Васюта.

Видання розповідає про історію банківського Львова на прикладі 20 банківських установ, що стали найвпливовішими в історії Львова та викликають найбільший інтерес із погляду впливу на розвиток не лише фінансового, а й суспільного та культурного життя.

«Поєднання давнього і нового, врахування досвіду минулого й рух уперед завжди були характерними ознаками банківського Львова», – сказано у передмові.

Окрім цікавих історичних фактів та свідчень, особлива увага приділена ілюстративному оформленню: фото інтер’єрів та екстер’єрів, елементів декору, професійного побуту банківських приміщень, копії документів, цінних паперів, грошових знаків, банківської техніки тощо.

«Львів дуже багатогранне місто, що здавна славиться архітектурою. У книзі дуже вдало підібране ілюстративне оформлення, – ділиться враженнями керуючий Західного комерційного макрорегіону ПАТ «Укрсоцбанк» Олег Сергєєв. – Львів бездонний, безцінний, його можна відкривати знов і знов. Ця книжка народилася і показала Львів ще з однієї сторони. Це дійсно дуже цінне видання».

За словами керівника проекту, проректора Університету банківської справи Олексія Другова, ця книжка стала результатом спільної роботи науковців, банкірів, істориків, видавців.

«Книга насичена фактами, цінними спогадами, тому стане цікавою для широкої читацької аудиторії», – зазначив Олексій Другов під час презентації.

Богдан Білан каже, що в кожному банку знаходились ентузіасти, які з захопленням розповідали про цікаві деталі, ділились історичними свідченнями та спогадами.

Повідомляє прес-служба УБС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *