Прем’єр відвідав першу в столиці російсько-українську гімназію - gimnaziya 220813 e1377170846218Унікальний навчальний заклад, який готуватиме школярів за навчальними програмами двох держав, України та Росії, вперше відчинить свої двері першого вересня.

Напередодні Дня знань гімназію відвідав прем’єр-міністр України Микола Азаров та перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко. Чиновники залишилися задоволені побаченим.

Наразі гімназія готова прийняти учнів з 1 по 7 клас. Його випускники отримають атестати одразу двох держав, а також матимуть можливість складати в Україні – зовнішнє незалежне оцінювання та в Росії – Єдиний державний екзамен.

Микола Азаров, під час відвідин російсько-української гуманітарної гімназії, відзначив вагомість такого навчального закладу на теренах України і висловив сподівання, що невдовзі схожий навчальний заклад з’явиться і у Росії. Для цього урядовець запропонував столичній владі розпочати відповідні переговори із московською владою.

«Враховуючи величезний обсяг наших торгово-економічних зв’язків з Росією, безумовно, нам у майбутньому будуть потрібні спеціалісти, які мають гарний освітній рівень, який відповідає як українським, так і російським підходам. Це символічний жест в плані укріплення російсько-українських взаємовідносин», – наголосив Микола Азаров.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *