Єдиний державний іспит тепер і для студентів - 13.08 ЕГЭ для студентовЄдиний державний іспит (ЄДІ), про який так багато сперечаються вже багато років, скоро може з’явитися не тільки в школах, а й у вищих навчальних закладах Росії. Про це розповів один з ініціаторів і керівників проекту ЄДІ – ректор РУДН Володимир Філіппов. За його словами, цей проект є у складі програми «Розвиток Росії – 2020», займатися ним буде Міносвіти.

Філіппов пояснив, що сьогоднішня система навчання у ВНЗ не позбавлена упередженості, і щоб відповідати світовим стандартам, потрібно ввести нову систему складання іспитів.

– Ми самі навчаємо і самі ставимо оцінки, – каже експерт. – Причому це оцінка не тільки для учня, а й для вчителя. Тому у вишах майже немає двійок і трійок на іспитах, одні четвірки і п’ятірки. Принцип ЄДІ полягає в тому, що одні навчають, а інші будуть перевіряти.

За матеріалами izvestia.ru

 

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Єдиний державний іспит тепер і для студентів”
  1. Такие экзамены стоят немало денег, поэтому во многих странах их проводят для специальностей, критических с точки зрения профессиональной ошибки: летчиков, врачей, архитекторов и т.д. В Украине такие экзамены (кроки) проводятся уже более десяти лет для всех студентов медвузов специальной тестирующей организацией.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *