Чігабіга з дітлахами творять історію в рамках «Берег фесту» -Найстаріший фестиваль Закарпаття BEREG FEST , що проводиться в Береговому з 1963 року, почнеться 49-й раз уже за 49 днів. Цього року він пропонує малечі створити історію талісману Чігабіги. Кожна дитина може зобразити нашого веселого персонажа на малюнку чи малюнках і доповнити ілюстрацію коротенькою історією про Чігабігу.

Свої малюнки та історії діти зможуть висилати на адресу оргкомітету фестивалю, а безпосередньо на самому святі, відкритим голосуванням гостей дитячого майданчика, будуть визначені кращі історії та роботи, які стануть фабулою дитячої книжечки про життя та пригоди веселого талісману. І звичайно ж, автори дібраних робіт отримають подарунки від організаторів фестивалю. Конкурс стартує 25 серпня і триватиме до дня народження Чігабіги – 25 вересня.

Приємною подією у рамках 49-го фестивалю, окрім традиційного мистецького, буде відкритий благодійний аукціон «Діти для дітей» – сувенірів, виготовлених дітьми Берегівщини. Зароблені гроші будуть передані також дітям, позбавленим батьківської опіки.

За матеріалами chas-z.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *