Днями в комунальному закладі «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» відбулася презентація проекту «Google Apps for Education», що впроваджується в навчальних закладах міста. 

У рамках заходу директор школи Надія Кравченко ознайомила присутніх з етапами реалізації проекту в напрямі застосування Google Apps у навчальній діяльності школи у 2015 / 2016 навчальному році та перспективами впровадження.

На базі «Google Apps» утворене хмарне середовище. До нього підключена одразу вся шкільна спільнота. Педагоги мають можливість завантажувати в акаунт домашні завдання, проекти, відео. Вчителі та учні працюють із цими матеріалами з допомогою телефонів, планшетів і комп’ютерів. Програму тестують вчителі, які знаються на цьому і мають необхідні гаджети.  «Тих, хто поки що не має технічної можливості, ми не примушуємо працювати з новинкою. Але ті, хто вже долучився до процесу, – набувають досвіду, і своїми діями вмотивовують інших», – розповіла Надія Кравченко.

Міський голова Андрій Райкович і начальник управління освіти Лариса Костенко ознайомилися з напрямами практичного застосування Google Apps у роботі педагогів, учнів. Відвідали урок біології у 9-Б класі, де вивчали тему «Будова ока» із застосуванням додатку Google Class та Humen Biologe.

Першим до реалізації новації долучився вчитель біології Олексій Хомутенко. Він переконаний, що з допомоги комп’ютерної новинки діти почнуть краще засвоювати та сприймати матеріал.

«Працювати із мультимедіа значно краще, ніж використовувати під час уроку сухий матеріал, і за цим, я впевнений, майбутнє. Крім того, дітям зазвичай цікаво, коли вчитель не просто розповідає, а ще й демонструє. Тоді все засвоюється краще», – наголосив вчитель.

У режимі онлайн учні можуть відповідати на запитання вчителя, перевіряти отримані знання швидким тестуванням. До нової системи школярі звикли швидко. Тим часом адміністрація школи вже готується розширяти межі проекту. Вже в березні будуть активовані акаунти батьків, і вони в онлайн-режимі зможуть отримувати всю необхідну інформацію про навчальний процес, роботу вчителів та успішність своїх дітей. Через кілька місяців у школі активують також електронний журнал. Тож батьки зможуть оперативно знайомитися з оцінками своїх дітей.

За інформацією управління освіти Кіровоградської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *