23 лютого відбулася дружня зустріч керівника департаменту освіти і науки ЛОДА Олександри Небожук, директора ЛОІППО Романа Шияна, директора Київського офісу Інституту Кеннана, д-ра Катерини Смаглій та пані Мередіт Хансен, віце-президента зі стратегічного розвитку американської організації Сity Year, на якій обговорювали новітні шляхи дієвого поліпшення сучасної освіти завдяки ефективному молодіжному лідерству та можливого партнерства зі США.

Під час зустрічі Мередіт Хансен розповіла, чому Президент Білл Клінтон заснував Americorps — організацію для державної підтримки громадянського суспільства, що робить волонтерська освітня ініціатива City Year для розвитку освіти та активізму у США, і запропонувала широко обговорити співпрацю у вигляді організації одного з найуспішніших прикладів соціального підприємництва в освіті.

Волонтерська організація City Year є реформатором позашкільного виховання у США. Вона співпрацює з державними школами в 27 муніципалітетах США, що характеризуються особливо високим рівнем бідності. Сity Year є членом AmeriCorps – мережевої державної програми розвитку громадянського суспільства.

Візит пані Хансен до України став можливим завдяки фінансовій підтримці Державного департаменту США в рамках проекту підтримки освітніх реформ із серією лекцій «Волонтерство та лідерство: як City Year покращує середню освіту в США?», що охоплюють такі питання:

• Освітні програми в школах за моделлю City Year (Цілісна школа – цілісна дитина/Whole School Whole Child).

• Державні волонтерські програми – як City Year переконав уряд почати фінансувати волонтерські проекти в освіті через AmeriCorps (державна агенція з підтримки розвитку громадянського суспільства)?

• Державно-приватні партнерства — як Сity Year залучає фінансування, розбудовує стратегічні партнерства з урядом, шукає корпоративних спонсорів, проводить фандрейзингові кампанії, працює з окремими донорами, залучає корпоративних волонтерів?

• Міжнародна співпраця City Year — Південно-Африканська Республіка та Велика Ббританія (Лондон, Бірмінгем та Великий Манчестер) — що об’єднує ці адаптовані програми?

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *