26 лютого в актовій залі Уманського національного університету садівництва відбулось особливе свято, яке не позначено в жодному календарі. Аграрний Кембридж проводжав у самостійне життя справжніх професіоналів своєї справи – магістрів.

Усі чекали цієї миті. Та коли вона настала, студентам не вірилося, що роки навчання промайнули, як короткі дні, залишивши після себе теплі, приємні спогади. Всі лекції, практичні заняття, іспити залишились позаду. Звісно, за роки навчання відбулося багато подій, але щомиті студенти відчували незмінну турботу та підтримку викладачів вишу.

Розпочала свято словами привітань ректор університету Олена Непочатенко. Олена Олександрівна побажала випускникам успіхів і наполегливості у досягненні мети, а батькам подякувала, що виховали справжніх патріотів своєї України. Ректор вручила відмінникам навчання дипломи з відзнакою, а також нагородила випускників, які зайняли призові місця в І турі Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу.

Декани кожного з шести факультетів урочисто передали магістрам із рук у руки перепустки в самостійне життя – дипломи найвищого кваліфікаційного рівня.

Привітати випускників зі святом приїхали і їхні найрідніші люди – батьки, від імені яких до слова було запрошену Світлану Лелеку. Вона подякувала професорсько-викладацькому складу Уманського НУС за підтримку та міцні знання, які здобули молоді професіонали.

На знак вдячності випускники вручили квіти та запашні короваї ректору та деканам факультетів.

На очах випускників бриніли сльози, адже роки навчання промайнули, як одна мить. Свято завершилось піснею зі словами побажання випускникам добра, здоров’я, щастя, її виконала солістка ансамблю «Чарівниці» Юлія Тихонюк.

Тож легкого поступу вам, шановні випускники, по життю у прагненні нових звершень і феєричному втіленні всіх починань. Пам’ятайте, що кожний фініш – це, по суті, старт. Щасти вам!

Людмила Коренюк,
редактор редакційно-видавничого відділу.
Фото Олега Черноуська

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *