У Чернігівському обласному стрілецькому спортивному клубі відбулися військово-спортивні змагання «Ігри патріотів», організовані Товариством сприяння обороні України, центром тактичного навчання «Сота» та Чернігівським об’єднаним міським військовим комісаріатом. У турнірі взяли участь команди чернігівських вишів і команда волонтерів АТО, що виступала поза конкурсом.

На першому етапі юнаки та дівчата змагались за перемогу в стрільбі зі спортивної малокаліберної гвинтівки.

– Для стрільби по мішенях із дистанції 50 метрів учасникам давалося три випробувальні та п’ять залікових пострілів. Враховувалися результати як командної стрільби, так і в особистому заліку, – повідомив головний суддя змагань – керівник Чернігівської обласної організації ТСОУ, учасник АТО підполковник запасу Ігор Бизган.

За форматом турніру, крім стрільби, молоді спортсмени демонстрували навички й у розбиранні та складанні автомата Калашникова, спорядженні магазина до нього, знання тактико-технічних характеристик боєприпасів і з надання екстреної медичної  допомоги та евакуації поранених.

Між учасниками змагань точилася запекла боротьба. До фіналу команди дісталися з рівною кількістю балів, тож рішенням суддівської колегії вони поділили між собою перше місце й отримали нагороди переможців «Ігор патріотів».

В особистому заліку зі стрільби найвлучнішими стали студенти команди Чернігівського технологічного національного університету Олександр Ровник, Андрій Пікуль та Владислав Малка, які здобули 49, 47 та 46 балів, відповідно.

За матеріалами Міністерства оборони України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *