Цю прекрасну людину поважають колеги на всій Луганщині. Заслужено люблять його сотні учнів, яким він дав путівку в трудове життя. Йдеться про Бориса Тимофійовича Цмоха – ветерана Сєвєродонецького вищого професійного училища. Днями колектив училища тепло привітав його з ювілеєм – 80-річчям від дня народження.

Борис Тимофійович – уродженець Житомирщини, але донбаський край теж став для нього рідним. Ще в середині минулого століття він закінчив на Луганщині будівельну школу, потім – індустріально-педагогічний технікум. У своєму училищі працює рівно 55 років, – як то кажуть, побив усі рекорди! Працював майстром виробничого навчання малярів-штукатурів, а зараз він – доглядач будівель і споруд – і хвилини не сидить без діла.

У Бориса Цмоха чимало нагород – знаки «Відмінник профтехосвіти», «Відмінник освіти», «Медаль А. С. Макаренка». Але головна нагорода – це досягнення його випускників, яких ветеран навчив не тільки професійної майстерності, а й прищепив найкращі людські якості, що повною мірою притаманні йому самому.

Семен Перцовський, журналіст
На фото: колеги вітають Бориса Цмоха з ювілеєм

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *