Учасників Міського чемпіонату учнівської молоді з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» в Житомирському державному технологічному університеті 26 лютого вітав виконувач обов’язків ректора Віктор Євдокимов.

Звертаючись до присутніх, він наголосив, що ЖДТУ – нині один із найперспективніших ВНЗ регіону, що рухається вперед. Саме на базі цього навчального закладу студенти не лише здобувають освіту за обраним фахом, а й мають можливість для інтелектуального розвитку. Для них створено гідні умови та налагоджено міжнародне співробітництво з університетами Європи та світу. Практику можна проходити на підприємствах Туреччини та Німеччини.

«Ви молоді, енергійні та прогресивні. Перед вами зараз відкривається безліч можливостей. Одна із них – випробувати свої знання і сили на цьому чемпіонаті серед своїх однолітків, – зазначив Віктор Євдокимов. – Безумовно, зичу кожному з вас найкращих результатів. Хай у вас буде ще багато перемог і здобутків, а ми будемо раді бачити всіх охочих у стінах нашого вишу вже через рік-два. Хочу наголосити, що вже зараз Житомирський державний технологічний університет проводить для школярів різноманітні заходи – лекції, конференції. Власне, перед входом кожен із вас отримав спеціальні анкетки, заповнивши які, ви зможете оперативно отримувати всю інформацію про цікаві заходи в ЖДТУ. Вже 13 березня об 11:00 чекаємо всіх на безкоштовній конференції, де фахівці розкриватимуть секрети ІТ-сфери. Також ви маєте такі візитівки з QR-кодом, зчитуючи який за допомогою програми на смартфоні, можете заходити на сторіночку ВНЗ і там дізнаватися всю необхідну інформацію».

Віктор Євдокимов також акцентував увагу на тому, що в університеті працюють молоді викладачі, більшість яких – колишні випускники ЖДТУ.

Учасники гри «Що? Де? Коли?» під час зустрічі змогли познайомитися з деканами трьох факультетів – гірничо-екологічного, інформаційно-комп’ютерних технологій, обліку і фінансів.

Зокрема, Олена Лаговська, яка очолює факультет обліку і фінансів, розповіла про переваги економічної освіти, яку можна здобути на двох факультетах ЖДТУ. За її словами, у Житомирському державному технологічному університеті не лише цікаво навчатися, а й весело проводити дозвілля. Окремо Олена Аламівна розповіла про спеціальності, які можуть обрати абітурієнти, та про можливість навчання за кордоном з отриманням подвійного диплома.

Декан гірничо-екологічного факультету Володимир Котенко розповів про технічну освіту, історію ЖДТУ, чому сьогодні необхідно мати вищу освіту, а також порадив, який навчальний заклад обирати.

Досягненнями своїх студентів і випускників поділився декан інформаційно-комп’ютерних технологій Андрій Морозов. Він зауважив, що студенти ФІКТу працевлаштовуються вже з другого курсу, а загалом на факультеті майже 80 % студентів різних курсів навчаються на бюджетній формі. Морозов озвучив перелік компаній, частину з яких заснували випускники факультету і з якими співпрацює ФІКТ.

Після представлення факультетів ЖДТУ учні старшої і молодшої групи перейшли безпосередньо до гри «Що? Де? Коли?», що охоплювала три етапи, під час кожного з яких необхідно було відповісти на 12 запитань.

Прес-служба Житомирського державного
технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *