Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької та російської мов.
Наказ набуває чинності з 1 серпня 2016 року.

На підставі затверджених програм будуть укладати тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Відповідно до пункту 2 статті 45 Закону України «Про вищу освіту», перелік програм зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затверджується та оприлюднюється не пізніше ніж за 1,5 року до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Інформація Українського центру
оцінювання якості освіти

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “ЗНО-2017. Затверджено програми, на основі яких укладатимуть тестові завдання, – УЦОЯО”
  1. …”Відповідно до пункту 2 статті 45 Закону України «Про вищу освіту», перелік програм зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затверджується та оприлюднюється не пізніше ніж за 1,5 року до проведення зовнішнього незалежного оцінювання”…

    …то в 2017 КОЛИ ж те ЗНО буде..? …у вересні..?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *