1 березня 2016 року в Інституті модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України відбулось жеребкування щодо визначення складу експертів для здійснення експертизи електронних версій кожного проекту підручника, поданого на конкурсний відбір, для учнів 8-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

За відбором експертів спостерігали фахівці департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України, Інституту модернізації змісту освіти та представники видавництв. Серед кандидатур експертів – учителі, методисти, науково-педагогічні, наукові працівники та перекладачі (для окремих назв підручників).

Директор Інституту модернізації змісту освіти Наталя Вяткіна розповіла про деякі особливості конкурсного відбору порівняно з попереднім роком. Зокрема, цьогоріч участь у конкурсі можуть брати як відомі автори, так і новачки. Станом на 29 лютого за узагальненими даними подано 198 проектів підручників.

Завідувач сектору змісту підручників і навчальних матеріалів Олена Дубовик пояснила особливості процедури визначення експертів: якщо під час відбору номер належав фахівцеві, який не пройшов інструктаж чи відмовився бути експертом з особистих причин, то він автоматично замінюється під час повторного жеребкування.

Результати проведеного жеребкування щодо складу експертів будуть затверджені наказом МОН України та оприлюднені на офіційних веб-сайтах Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти.

 Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *