Найближчим часом Міністерство освіти і науки разом із батьками та директорами шкіл країни розгляне питання фінансової і господарської діяльності загальних середніх навчальних закладів, у вирішенні яких беруть участь батьківські колективи. Про це повідомив міністр Сергій Квіт 1 березня 2016 року під час прес-конференції в Будинку Уряду, що була присвячена боротьбі з корупцією в освіті.

«До міністерства надходять скарги батьків, коли вони вперше приводять дитину до школи, а з них вимагають зробити грошовий внесок. Такі вимоги з боку школи є абсолютно незаконними», – наголосив міністр.

Водночас школи мають свої нагальні потреби, вирішення яких потребує допомоги батьків. Це питання має бути врегульоване. Міністерство планує запросити з регіонів представників батьківських колективів, які успішно співпрацюють зі школами щодо вирішення господарських питань, і директорів загальних навчальних закладів, які мають успішні приклади співпраці з батьками. «Вони поділяться своїм досвідом, ми розглянемо типові проблеми і запропонуємо їх вирішення: юристи міністерства розроблять типові документи, як батьки можуть співпрацювати зі школами та як директор співпрацюватиме з тими, хто хоче допомогти школі. Це важливий крок для налагодження системної роботи, щоб уникнути нарікань», – повідомив міністр.

Інформує МОН України

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *