У басейні ДЮСШ-1 відділу освіти Сєвєродонецької міської ради відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з плавання серед юніорів. У ньому взяли участь понад сто юних плавців, зокрема з міста Соледара Донецької  області.

Заступник директора ДЮСШ,  заслужений тренер України,  почесний громадянин Сєвєродонецька Роберт Чир’ян, вітаючи підлітків, нагадав, що в цьому «сухопутному» місті виросли навіть чемпіони світу з плавання. Таке напуття додало азарту спортивній боротьбі.

Одному з гостей – Владиславу Олійнику з Рубіжного – на стометрівці брасом, наприклад,  вдалося обігнати досвідчених господарів чемпіонату. Проте їхні представники Богдан Акименко та  Дарья Анферова виграли по декілька запливів і вибороли найбільше  чемпіонських титулів.

Спортивні нагороди отримали й інші учасники змагань.

– А після них, – розповідає директор ДЮСШ-1 Володимир Гребенюк, – спортсмени охоче оглянули прилеглий до басейну та Колегіуму Києво-Могилянської Академії, що розташовані на вулиці Гоголя,  Гоголь-сквер. Тут, поблизу пам’ятника Миколі Васильовичу, днями з’явилися й архітектурні ілюстрації до творів класика.

А поряд – нові дитячі майданчики, спортивні знаряддя, алея родинних дерев. Учнівська та студентська молодь бере творчу участь у впорядкуванні цього скверу в центрі міста.  Залишається додати, що батько директора ДЮСШ – Даніл Гребенюк, найстаріший житель міста, який нещодавно розміняв друге століття, особливо зрадів, що діти з батьками почали висаджувати в сквері родинні дерева. Такій традиції жити довго!

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *