Нещодавно Сєвєродонецьке Вище професійне училище № 92  відзначило свій піввіковий ювілей.  Додатковим подарунком училищу стала чергова творча перемога його учнів.

– Наші Іоанн Гриньов та Володимир Шорохов увійшли до числа переможців  Всеукраїнського науково-технічного конкурсу «Intel-Eко Україна-2016», – розповів директор ВПУ Микола Ліщішин.  – Цей конкурс проводить Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Спочатку юнаки взяли участь у заочному етапі конкурсу – підготували тези наукових досліджень. А потім, уже в Києві, куди поїхали за підтримки обласного департаменту освіти і науки та адміністрації ВПУ, провели персональний постерний захист проектів. Оскільки їхнє ВПУ має торгово-кулінарний профіль, свою роботу присвятили розробці пакувальних технологій для впровадження в рідному місті. Керувала проектом викладач  училища  Римма  Сєдих.

У столиці хлопці не тільки презентували свої проекти, а й  обмінялися досвідом  з талановитими ровесниками з усієї України, роздивилися їхні розробки. Корисною була й участь у майстер-класах.

Захист проектів відбувся в Мистецькому Арсеналі. А ввечері там само учасники конкурсу відвідали виставку робіт Марії Примаченко. Запам’яталися їм також екскурсії до Києво-Печерської Лаври та дендропарку.

Приклад переможців надихнув їхніх земляків на активну участь у наступному конкурсі. Тим більше, як відомо, переможці суперфіналу братимуть участь у міжнародному етапі. Цього разу він відбудеться з 8 по 13 травня в місті Фініксі (штат Аризона, США). Поки сєвєродончани такої можливості не вибороли, але є всі підстави сподіватися, що й вони невдовзі представлятимуть Україну  в світі.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *