У Києві 26 – 28 лютого відбувся Чемпіонат з гирьового спорту серед студентів із метою розвитку та популяризації цього виду спорту серед молоді, популяризації та відродження національних українських традицій, підвищення рівня майстерності спортсменів вищих навчальних закладів України та формування збірної команди України для участі у VI чемпіонаті світу України з гирьового спорту серед студентів.

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснювали Комітет із фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України та Федерація гирьового спорту України. Головним суддею змагань виступив суддя міжнародної категорії Щербина Юрій Володимирович (м. Київ).

До участі в Чемпіонаті були запрошені студенти Уманського національного університету садівництва. Щиро вітаємо наших вихованців із успішним виступом на змаганнях. У ваговій категорії до 90 кг І місце отримав студент факультету агрономії Андрій Башлаєв, а ІІ – студент факультету лісового і садово-паркового господарства В’ячеслав Войченко.

Бажаємо спортсменам подальших вдалих стартів і переможних фінішів, сили духу, мужності та наполегливості.

Прес-центр Уманського НУС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *