Шестеро вчителів представлятимуть Україну на міжнародному форумі Microsoft E2 – Educator Exchange, де щороку визначають найбільш інноваційних освітян. На конференції фахівці говоритимуть про останні тренди в освіті, як поєднувати традиційну педагогіку й новітні технології, та ділитимуться практичним досвідом з колегами. Метою заходу є підтримка та заохочення вчителів до впровадження сучасних технологій у навчальний процес. Форум відбудеться в Будапешті з 8 по 10 березня.

Цього року, кожен, хто зареєструється на сайті, зможе безкоштовно долучитися до конференції через онлайн-трансляцію. Освітяни матимуть нагоду послухати презентації провідних експертів і наживо поспілкуватися з учасниками 9 березня з 8:00 до 10:30 за київським часом.

«Сьогодні існує безліч безкоштовних доступних інструментів, за допомогою яких можна отримувати актуальні знання та практичні навички, необхідні для життя в цифрову епоху. Вчителі мають уміти працювати з технологіями, адже це є неодмінною умовою для розвитку української освіти, – каже Павло Хобзей, заступник міністра освіти і науки України. – Українські викладачі вкотре доводять, що наша країна здатна впроваджувати інноваційні ідеї у виховання нового покоління, яке здатне до критичного мислення та пошуку творчих рішень».

У рамках форуму буде проведено конкурс на кращу спільну роботу – Educator Challenge, де викладачі в командах обговорять проблеми навчального процесу, запропонують інноваційні ідеї для їх подолання та опишуть своє рішення у програмі Office Mix. Команди, що запропонують найкращі ідеї, отримають нагороди.

На форумі також продемонструють, як популярні серед дітей ігри Minecraft та Little Big Planet стають новими освітніми платформами. Наприклад, Ярослав Киричков, викладач Київського політехнічного інституту, навчає учнів основ програмування за мотивами епопеї «Зоряні війни» в Office Mix. Діти навчаються розробляти власні ігри та допомагають одне одному, менше покладаючись на вчителя.  Ця робота принесла новатору третє місце на Міжнародному конкурсі Microsoft MIXathon Challenge, що дало йому змогу стати фіналістом конкурсу E2.

Окрім Ярослава Киричкова, до фіналу потрапили ще 5 педагогів з України:

  • Нінель Бардакова, Ліко-школа;
  • Оксана Личковська, Britannica School;
  • Віктор Клименко, Європейський колегіум;
  • Маргарита Калюжна, Кіровоградський Колегіум;
  • Ірина Таран, Кіровоградський Колегіум.

«Сьогодні викладачі мають значно більше можливостей втілювати творчі та нестандартні ідеї в навчальному процесі, що здатні захоплювати дітей і заохочувати їх до навчання. У цьому їм допомагають сучасні технології – учні з нетерпінням чекають нових, творчих завдань і намагаються їх реалізувати, – каже Роман Рудюк, керівник програми «Партнерство в навчанні» компанії «Майкрософт Україна». – Кінцева мета Microsoft – зробити освіту цікавою та доступною, як для дитини, так і для вчителя».

Більшість учасників форуму є експертами мережі Microsoft Innovative Educator – міжнародної спільноти, що працює над розвитком ідей для кращого навчання. Загалом мережа MIE об’єднує 3 700 учителів, серед яких – 44 українці.

Глобальний форум Microsoft E2 вже вдруге збирає світову прогресивну спільноту для обговорення ідей вдосконалення навчання. На форумі очікується близько 300 учасників з усіх куточків світу.

Про корпорацію Microsoft

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг і рішень, що допомагають людям і компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

Із 2003 року в Україні працює компанія «Майкрософт Україна», серед завдань якої – розвиток ринку програмного забезпечення, а також впровадження і локалізація новітніх технологій на території України.

Інформація прес-центру
«Майкрософт Україна»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *