У Тернопільській обласній адміністрації вважають, що підстав для акцій протесту у студентів та викладачів профтехучилищ немає. Усі проблеми, що накопичилися в цій галузі освіти, вирішуються в робочому порядку, вважають освітянські чиновники.

Зокрема вони повідомляють, що задля вирішення питання фінансування профтехосвіти створено робочу групу, до якої мають намір залучити приватних підприємців. Як повідомив заступник директора департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА Володимир Чайковський, на фінансування 17 закладів профтехосвіти у 2016 році з обласного бюджету  виділено 47,2 млн гривень.

«Наразі в департаменті створено робочу групу, що займається питаннями фінансування профтехучилищ, – констатував Володимир Чайковський. – Ми плануємо залучати до її роботи приватних підприємців, представників агрохолдингів, щоб врегулювати це питання. Триває робота, щоб не лише передати ці заклади на місцеві бюджети, але й повною мірою забезпечити їх утримання».

Нагадаємо, вчора, 3 березня, під стінами Тернопільської ОДА у зв’язку з невиплатою стипендій і зарплат відбувся пікет студентів та викладачів училищ міста.

Інформує прес-служба Тернопільської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *