У Сєвєродонецькій  міській  раді відбулась зустріч з активістами студентського самоврядування та педагогами, які відповідають за виховну роботу.  Заступник міського голови Олексій Ярош, начальник відділу у справах молоді та спорту Юрій Кузьменко, головний спеціаліст цього відділу Світлана Попова підбили підсумки міського студентського фестивалю “Молодіжна весна”, розповіли про різні напрями роботи з молоддю, вислухали пропозиції присутніх з її активізації.

Зокрема, було прийнято пропозиції представників Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля щодо проведення весняної акції “Чисте місто”, професійного будівельного ліцею – про відзначення 30-річчя аварії на Чорнобильській АЕС та вшанування молоддю учасників її ліквідації.

Члени Євроклубу “Шлях до мрії” Вищого професійного училища розповіли про втілення свого проекту “Схід і Захід – разом!” та запропонували використовувати досвід Львова, де вони нещодавно побували, пов’язаний із відродженням національних традицій, проведенням народних свят.

Секретар регіональної організації Національної Спілки журналістів України, заслужений журналіст України Семен Перцовський розповів про газету цього училища “Талісман”, що зараз представлена ??на Міжнародний конкурс учнівських медіа. Такий досвід теж зацікавив усіх.

Ці та інші ініціативи внесені до міської програми роботи з молоддю.

Петро Семенов, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу