Із Житомирського державного технологічного університету стартував у місті благодійний соціально-культурний захід «Мамина весна» на підтримку військових, учасників АТО та їхніх рідних жінок.

Зокрема, з цією метою у студентській аудиторії ЖДТУ 3 березня виступали учасники Міжнародного фестивалю для дітей та молоді з особливими потребами “Я Вірю”, кримськотатарський ансамбль “Лале” з Херсонської області та інші виконавці.

«Мамина весна» – соціальний захід на підтримку тих, кого доля змусила чекати та вірити: їхні діти з війни повернуться живими, – зазначають організатори співочого свята.  – Чекають не тільки мами, чекають дружини, кохані, чекають діти. Впевнені, що і в цьому університеті є багато тих, у житті і пам’яті яких ця війна залишить слід. Дуже хочеться вірити, що з весною до нас прийде і перемога, а ми у свою чергу намагаємося наблизити її своїми піснями, своїми молитвами та гарними емоціями глядачів на наших концертах».

Нагадаємо, що в Житомирському державному технологічному університеті адміністрація, студенти і викладачі неодноразово приєднувалися до благодійних акцій зі збору коштів на медикаменти для військових,  води десантникам на передову, речей, солодощів і засобів гігієни для бійців, які перебувають у госпіталі. Також відвідували родини загиблих воїнів АТО, передаючи дітям героїв школярське приладдя.

Прес-служба Житомирського державного
технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *