Сєвєродонецький методичний центр Луганської області повідомив, що в педагогічних колективах міста проводяться  зустрічі з поширення досвіду, яким діляться переможці та учасники проведеної 29 лютого 2016 року в Міністерстві освіти і науки України конференції «Українська миротворча освіта: ціна миру». ЇЇ організаторами стали Українська миротворча школа, Департамент загальної та середньої освіти МОН України та Посольство Великої Британії в Україні. На конференції були представлені підсумки конкурсу планів-конспектів Уроку миротворчості «Учителі змін» для вчителів Луганської, Донецької,  Одеської, Херсонської та Запорізької областей.

– Нашу школу на цьому форумі  представляли одразу два вчителі –  Тамара Коржинська та Олена Колпакова, – розповідає директор Сєвєродонецької  СЗШ № 1 Анатолій  Тєтєрєв. – Обидві вони ввійшли до числа фіналістів, переможців. Це особливо приємно, адже цього року наша школа, з якої почалася освітянська історія в місті, відзначає своє 80-річчя.  Зараз продовжуємо розпочаті переможцями нові, цікаві програми,  зокрема тренінги з медіаграмотності. 

Про таке продовження своїх розробок і творчих надбань із конференції та конкурсу подбали також ще дві фіналістки-переможниці з Сєвєродонецька – вчитель гуманітарно-естетичної гімназії Юлія Мовмига та педагог-організатор СЗШ № 14 Олена Шиняєва. Це сприятиме  підвищенню професійної компетенції їхніх колег у класно-урочній та позаурочній роботі з учнями, спрямованій на просування демократичних цінностей держави.

Досвід миротворчості необхідний нашим педагогам для плідної участі в подоланні конфліктів, налагодженні мирного діалогу з гострих проблем у територіальній громаді, – розповідає завідувач міського відділу освіти Ольга Каширіна. –  Добре, що в підсумковій конференції взяли участь 14 сєвєродонецьких педагогів зі шкіл, Навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа-колегіум Національного університету «Києво-Могилянська академія»,  Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Тепер ми можемо спиратися на найсучасніші знання та навички в цій найважливішій справі.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *