Русанівський садок не повертають дітям - children sУже неодноразово повідомлялося про боротьбу за повернення дошкільного навчального закладу № 183 Шевченківського району м. Києва, що розташований у  центрі міста – на вул. Пушкінській, 33.

Після довготривалого розгляду у різних судових інстанціях справи, що має понад 14 томів, прийнято справедливе рішення  Київського апеляційного адміністративного суду, яким було залишено в силі рішення суду першої інстанції про незаконність приватизації дитячого садка.

На жаль, на цьому фронті у дітей ще немало супротивників. Цього разу йдеться про дитячий садок в с. Русаново Броварського району Київської області. Приміщення цього закладу побудовано у 1986 р. з цільовим призначенням «дошкільний навчальний заклад», що функціонував до 1997 року. Після розпаду радгоспу садочок перейшов у власність Фонду держмайна, і був переданий в оренду комерційній структурі.

Голова Русанівської сільської ради Сергій Соловей розповів про боротьбу за повернення цього садочка делегатам І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти. Громаду села підтримав міністр Дмитро Табачник, і за рішенням суду, який виграла громада, Фонду держмайна заборонили відчуження і приватизацію дошкільного навчального закладу. Термін оренди приміщення ДНЗ завершився 28 листопада 2011 року, але регіональне відділення Фонду державного майна в Київській області відмовляється передати приміщення у власність громади для використання приміщення за призначенням. Дивно, що державні службовці  порушують законодавство: їхні дії суперечать статті 16 Закону України «Про дошкільну освіту».

Сподіваємось, що на черговому засіданні господарського суду Київської області, що відбудеться 15 серпня 2012 року,  буде  прийнято остаточне рішення, і незабаром цей дитячий садок радо зустріне своїх малят.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *