Згідно з умовами двосторонньої угоди між Україною та Китайською Народною Республікою, а також зважаючи на наміри розширити співробітництво в галузі освіти, у 2016-2017 роках китайська сторона виділила Україні квоту стипендій Уряду КНР на 2016-2017 роки.

Кількість стипендій на 2016/2017 навчальний рік – 44.

Прийом громадян України до вищих навчальних закладів КНР на рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.

Термін подачі заявок – 20 березня 2016 р.

Перелік необхідних документів:

 • Заповнена анкета.
 • Заповнена аплікаційна форма (китайською або англійською мовами), яку можна знайти на сайтах http://csc.edu.cn/laih.ua та www.campuschina.org. Інструкція до заповнення онлайн-анкети.
 • Копії документів про освіту. Поточні студенти мають подати довідку про підтвердження статусу студента від свого ВНЗ. Документи необхідно подати у нотаріально завіреному форматі, перекладеними китайською або англійською мовою.
 • Академічний транскрипт балів (подати в нотаріально завіреному форматі китайською або англійською мовами).
 • Орієнтовний план навчання (Study Plan) із зазначенням, що саме і чому хочете вивчати, англійською або китайською мовами (якщо навчальний план подаєте китайською мовою, то треба додати переклад англійською або українською мовами).
 • Два рекомендаційні листи англійською або китайською мовами, підготовлені професором або викладачем (у разі подання китайською мовою треба зробити переклад англійською або українською мовами).
 • Мотиваційний лист англійською або українською мовами.
 • Апліканти на музичні напрями мають додати CD з власними роботами. Апліканти на напрями «образотворче та декоративне мистецтво» мають додати CD із власними роботами (2 ескізи, 2 картини та 2 інші роботи).
 • Апліканти, яким на момент подачі документів менше 18 років, мають подати документи про наявність особи-опікуна в КНР.
 • Апліканти, які планують перебувати в КНР довше, ніж 6 місяців, мають додати фотокопію екзаменаційної медичної довідки для іноземців (Foreign Physical Examination Form) англійською мовою. Цю форму можна завантажити на сайті  www.campuschina.org. Усі поля у формі мають бути обов’язково заповнені. Неповні форми, без підпису лікаря та офіційної печатки лікарні є недійсними.
 • Апліканти, які мають листи про зарахування від китайських університетів, повинні додати їх до пакета документів (для цього апліканти мають зв’язатися з офісом іноземних студентів китайського університету, що приймає на навчання за стипендіями, й отримати повідомлення про попереднє зарахування).
 •  Апліканти, які мають сертифікат про знання китайської мови, HSK Certificate, мають додати його до пакета документів.

Увага! МОН прийматиме заявки у електронному та паперовому форматі (необхідно надіслати документи в обох зазначених форматах).

Усі документи мають бути скріплені у верхньому лівому куті (у паперовому форматі має бути 2 примірники – перший пакет документів – оригінал, другий – копія). Документи поверненню не підлягають.

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна

Міністерство освіти і науки України

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції

Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.

У електронному форматі скановані PDF-документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН ukrainemon@gmail.com, зазначивши в темі листа «Стипендії на навчання в КНР 2016».

Інформує МОН України

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *