«У цьому році з бюджетів міст та районів Луганщини на підготовку закладів освіти до нового навчального року виділено 37 млн 319,8 тис. грн», – повідомила начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ірина Цимбал на брифінгу для журналістів.

За її словами, нині в області триває інтенсивна підготовка до 1 вересня. Крім бюджетних асигнувань, на проведення капітальних і поточних ремонтів використані батьківські кошти та спонсорські кошти підприємств на суму 8,5 млн грн. Також місцева влада активно залучає інвестиційні ресурси міжнародних програм – 226 млн 459,5 тис. грн. Так, у Луганську 222 млн грн, отриманих з державного проекту цільових екологічних інвестицій, спрямованих на зменшення обсягу парникових газів, залучено на ремонт 30-ти об’єктів освіти. За Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», для ремонту та впровадження енергозберігаючих технологій використано 4 млн 22,7 тис. грн на 18 об’єктів у місті Рубіжному, а також Краснодонському, Сватівському, Лутугинському, Міловському, Новопсковському та Слов’яносербському районах області.

За кошти (272 млн 284,1 тис. грн), залучені в цьому році з різних джерел, до нового навчального року в школах Луганської області вже відремонтовано 7 794 класи, 306 бібліотек, 372 шкільні майстерні, 353 спортивних та 144 актових зали, 370 їдалень. Також проведено ремонт 190 шкільних покрівель та 122 фасадів будинків. У 52 школах частково замінені зовнішні, а в 162 школах – внутрішні тепломережі, в 99 школах відремонтовані системи водопостачання, в 92 – системи каналізації, в 134 школах буде замінено понад 4,5 тис. вікон.

Особлива увага приділяється підготовці до опалювального періоду. Сьогодні в області відремонтовано 279 шкільних котелень із 502. На проведення протипожежних заходів у школах заплановано понад 4 млн грн, з них майже половина – на становлення автономних пожежнихсигналізацій (АПС).

Остаточні підсумки підготовки освітніх установ Луганської області до нового 2012 – 13 навчального року будуть підбиті 27 серпня, заявила Ірина Цимбал.

 За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *