Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня в Інституті модернізації змісту освіти відбувся святковий концерт, який подарували жіночому колективу установи дитячі творчі колективи.

Розпочав концерт хор хлопчиків «Соколята». Маленькі співаки у червоних сорочках із метеликами нікого не залишили байдужими. «Нашому колективу  вже 10 років. Він постійно оновлюється», – зауважив Юрій Соколов, директор київського ЗНЗ № 182.

Хор чуйно та проникливо виконав «Дитячу молитву за Україну». «Адже дитяча молитва – найщиріша і найшвидше доходить до Бога», – додала керівник хору Наталія Лазарєва.

Долучився до привітань і народний художній хор «Зірниця» під керівництвом заслуженого вчителя України Павла Мережина. Хористи талановито заспівали ніжні, щирі та веселі пісні. Софія Козбанова з піснею про єднання полонила серця усіх присутніх, а єдиний хлопець у хорі – Георгій Мережин – віртуозно виконав зворушливу мелодію на трубі.

Жінок Інституту привітав заступник директора з проектів і програм Юрій Завалевський. Усмішок, любові, радості, злагоди та впевненості в завтрашньому дні побажав колегиням заступник директора з організаційної роботи Каземир Левківський.

За інформацією ІМЗО

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *