9 – 10 квітня 2016 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Модель ООН 2016» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Представництва ООН в Україні.

Модель ООН – Всеукраїнська науково-практична студентська конференція, в якій імітується засідання різних органів систем ООН, учасники якої виступають у ролі дипломатів і представляють різні країни, беруть участь в обговоренні поточних питань, що стоять на порядку денному ООН.

Цілі конференції «Модель ООН 2016» для студентів:

– розвивати у студентів широкий світогляд, стимулюючи прагнення до мирного вирішення світових проблем та знаходження консенсусу;

– формувати у делегатів лідерські, політичні, комунікативні та соціальні компетентності;

– підвищити обізнаність молоді щодо питань на порядку денному;

– сприяти зацікавленості в діяльності ООН та інших міжнародних організацій, підвищувати обізнаність студентів із міжнародних проблеми шляхом залучення до роботи в конференції представників посольств, міжнародних і дипломатичних організацій.

Учасники матимуть нагоду висловити власну думку з приводу найактуальніших проблем світу та спробувати себе в ролі делегата певної держави.

У програмі конференції будуть розглянуті питання:

  • Рада Безпеки – Ісламська Держава як новий та найбільш небезпечний формат діяльності терористичних організацій (робоча мова – російська).
  • Комітет з економічних та фінансових питань – Вплив тіньової економіки на розвиток країн (робоча мова – українська).
  • Комітет з правових питань – Питання суверенітету та обов’язків держав (робоча мова – українська).
  • Комітет з бюджетних питань – Розподіл бюджету на підтримку країн, що приймають емігрантів (робоча мова – англійська).
  • Комітет з роззброєння та міжнародної безпеки – Міжнародна кібербезпека (робоча мова – українська).
  • ЮНЕСКО- Захист об’єктів всесвітньої спадщини в зонах конфліктів (робоча мова – українська).

Модель ООН 2016 відбудеться у конференц-залі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Детальніша інформація щодо заходу та робочі матеріали будуть розміщені за посиланням: https://www.facebook.com/groups/206405019711350/?fref=ts  та https://vk.com/model_2016.

Організаційний комітет конференції: студентка третього курсу факультету маркетингу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» – Хома Вікторія  (095-336-19-93); помічник ректора ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» – Якубчик Олеся (044-371-61-12); помічник першого заступника міністра освіти і науки України – Криворучко Ольга (044-481-32-87).

Інформує прес-служба МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *