Юні кіровоградці представили Україну на Міжнародній зустрічі дітей - vgl 0055Протягом 17 липня – 7 серпня 20 учнів Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) яскраво представляли Україну на ІІІ Міжнародній зміні «Міжнародна зустріч дітей «Відкритий світ», яка проходила у Всеросійському дитячому центрі «Орлёнок» (Російська Федерація).

Діти з України відпочивали разом із своїми однолітками з Таджикистану, Казахстану, Азербайджану, Білорусі, Південної Осетії, Абхазії, Киргизстану та Молдови.

Завдяки участі у заходах фестивалю – «Національна світлиця», «Танець – мова світу», «Що таке толерантність?», «Народна музика, безкрайня та бездонна», у фестивалі народних ігор «Олімпійський вогник», в акції «Через добрі справи до культури світу» –  українські учні ознайомили дітей з різних країн з унікальними полікультурними та поліконфесійними особливостями нашої держави.

Під час підбиття підсумків на Орлятському саміті юні посланці держав-учасниць обговорили результати та досягнення зміни, запропонували шляхи розвитку міжнародних молодіжних зв’язків.

За активну участь у всіх заходах міжнародної зміни учні з Кіровоградщини отримали подяку Міністерства освіти і науки Російської Федерації та вдячні відгуки від делегацій.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Юні кіровоградці представили Україну на Міжнародній зустрічі дітей - obshee foto1

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *