У регіоні зводять два дитсадки – на житловому масиві Лівобережному в Дніпропетровську та селищі Ювілейному. Зараз тривають будівельні роботи. Відкрити заклади планують наприкінці цього року.

«Прагнемо охопити дошкільною освітою всіх малюків області. Для цього відкриваємо навчально-виховні комплекси та садочки. У планах на 2016-й – 1,5 тисячі нових місць, – сказав голова облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Уперше за багато років відкриємо два садочки, збудовані «з нуля». Робимо це на територіях із найбільшою потребою – в селищі Ювілейному та на Лівобережному-3 в Дніпропетровську».

Садочок у Ювілейному створюють на місці колишнього пустиря. У планах – п’ять просторих будівель, об’єднаних переходами, та кілька дитячих майданчиків.

Три корпуси виділять під дитячі групи з ігровими, роздягальнями, спальнями, буфетами. Ще один – під харчовий блок, складські приміщення та адміністрацію. Ці чотири будівлі будуть двоповерхові. У центрі зведуть п’яту будівлю. Там на трьох поверхах розмістять музичний і спортивний зали, ігротеку й навіть зимовий сад. Також для дітей створять кімнату емоційного розвантаження, комп’ютерні класи та багато іншого.

Зараз закладено фундамент усіх корпусів, у трьох – уже зведені стіни. Будівельні роботи виконані на 40 %. Відкриття садочка заплановано на кінець 2016-го. Його вихованцями стануть 220 малюків.

Садочок на Лівобережному в Дніпропетровську планують відкрити також наприкінці року. Фундамент майбутньої двоповерхової будівлі площею майже 3 тисячі квадратів уже закладено, будівельники беруться за зведення стін. При садочку збудують й котельню на альтернативному паливі, облаштують 12 дитячих майданчиків. Новенький заклад відвідуватимуть 220 хлопчиків і дівчаток.

За інформацією Департаменту освіти і науки
Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *