Обласна Асоціація працівників профтехосвіти і Сєвєродонецьке вище професійне училище провели засідання Євроклубу «Шлях до мрії», присвячене реалізації проекту «Схід і Захід – разом!», звітувавши про поїздку делегації активістів Євроклубу до Львова, зустрічі з колективами львівських профтехучилищ. 

Спікерами заходу виступили керівники делегації: Попова С.Н. – головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради, Мішина Л.М. – заступник директора ВПУ, а також члени студентської делегації, Кузьмінов Ю.К. – голова обласної Асоціації працівників профтехосвіти, директор ВПУ, Пастушок Г. – президент Євроклубу та Перцовський С.А. – секретар регіональної організації НСЖУ, заслужений журналіст України.

Учасники засідання підбили підсумки першого етапу діяльності Євроклубу, відповіли на запитання щодо роботи над проектом «Схід і Захід разом», розповіли про перспективи, а також про загальний стан профтехосвіти в Луганській області.

«Наша мета – не тільки дізнатися про культуру країн Європи, а й про різні куточки нашої України», – зауважив директор ВПУ Юрій Кузьмінов. «Наприклад, наша делегація активістів від Євроклубу нещодавно відвідала з дружнім візитом Львів. Ми підготували концертну програму й обмінялися подарунками. Ця подорож сприяла порозумінню, зміцненню стосунків», – розповіла заступник директора ВПУ Лілія Мішина.

На думку дітей, подорож до Львова стала справжнім майстер-класом із гостинності, що розбив усі стереотипи щодо відмінностей між заходом і сходом нашої країни.
Також члени Євроклубу презентували студентську газету «Талісман», присвячену Євроклубу та проекту «Схід і Захід разом».

Петро Семенов, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *