Завершилась перша серія тренінгів у рамках проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін». Починаючи з 21 лютого 2016 року, тренери Британської Ради в Україні працювали з вчителями, яких було відібрано за результатами відкритого конкурсу в місті Києві, а також Львівській, Волинській, Черкаській, Вінницькій, Чернівецькій, Дніпропетровській та Херсонській областях.

Загалом 138 вчителів отримали можливість ознайомитись із сучасними методиками викладання англійської мови та новими трендами в навчанні.

На тренінгах обговорювались питання створення мотивації для успішного навчання та викладання, розвиток навичок критичного мислення в учнів, організація проведення уроку, визначення мети та завдань як для учнів, так і для викладачів, складання планів уроків.

«Робота в парах, групах та командах сприяла створенню успішної атмосфери. Технології та методики, запропоновані координаторами, дійсно можуть бути успішно застосованими, якщо вчитель стратегічно змалює нову модель викладання та відмовиться від своєї авторитарної ролі. На уроці центром всесвіту є учень, його потреби, його завдання і його мета. Вчитель лише допомагає учневі, показує можливі напрями і додає йому віри у себе», – розповіла учасник проекту, вчитель англійської мови зі Львова Світлана Матис.

«Я вже застосувала нові підходи та методи навчання англійської мови на своїх уроках у 5-9 класах і одразу побачила результат – піднесення, зацікавленість, активність, щасливі дитячі обличчя, побажання, щоб наступні уроки були такі ж цікаві», – поділилася своїми враженнями вчитель із міста Христинівка Чернівецької області Галина Данилевська.

До кінця навчального року вчителі, які пройшли курс навчання та повернулись до шкіл, працюватимуть за новими методиками – проводитимуть відкриті уроки та тренінги для своїх колег. Тренери Британської Ради відвідуватимуть навчальні заклади, в яких працюють «агенти змін», допомагатимуть і спостерігатимуть за їхньою роботою.

Учителів, що покажуть найкращі результати, буде запрошено на другу тренінгову сесію, що відбудеться в серпні. Її метою буде поглиблення та вдосконалення отриманих знань, після чого «агенти змін» отримають статус повноцінних самостійних тренерів.

За інформацією громадської ініціативи «Go Global»