Студенти факультету іноземної філології Запорізького національного університету вкотре успішно продемонстрували високий рівень знань, а також творчі здібності. Трупа франкофонного театру Запорізького національного університету пройшла відбір на участь у фестивалі франкомовних театрів FTF-2016, що відбудеться в Одесі з  24 по 26 березня. Всього до участі в конкурсній програми фестивалю було обрано 8 театральних труп із різних міст України.

Наші студенти виступають під керівництвом викладача з Франції Клеманс Лангле, яка проходить стажування на кафедрі романської філології і перекладу факультету іноземної філології в рамках угоди між ЗНУ та університетом Дю Мен (Франція).

Вистава, яку представить на розсуд вимогливого журі та глядачів наша трупа, містить багато епізодів, взятих із творів різних авторів – від класичних текстів Жоржа Фейдо, п’єс театру де Бувар до сучасних скетчів П’єра Барійе та Жана-П’єра Греді.

Задіяні в театральній постановці десять студенток факультету іноземної філології 1-4 курсів, які навчаються за спеціальностями «Французька мова та література» та «Переклад (французька мова)». Сама вистава охоплює шість окремих частин, пов’язаних між собою сюжетною лінією. Її особливістю є те, що акторки взаємодіють із глядачами, а вистава насичена жартами та сатирою.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу