За успішне складення заліку з англійської мови викладач вимагала від студента неправомірну вигоду. В інституті жінку й затримали.

Дізнавшись про те, що без внесення коштів до “благодійного фонду” залік з іноземної мови йому не скласти, студент звернувся до Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції в Івано-Франківській області.

Під час перевірки працівниками УЗЕ отриманої інформації вона підтвердилась.

Встановлено, що  38-річна завідувач кафедри іноземних мов вищого навчального закладу за допуск та успішне складення заліку з англійської мови вимагала неправомірну вигоду.

Слідчим управлінням ГУНП України в Івано-Франківській області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

10 березня за отримання неправомірної вигоди правоохоронці затримали викладача у службовому кабінеті. У неї вилучено 200 доларів США, отриманих від студента.

Грошові кошти долучено до матеріалів кримінального провадження.

На сьогодні завкафедри вишу затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За отримання неправомірної вигоди жінці загрожує від 5 до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, із конфіскацією майна.

Інформує Департамент захисту економіки Національної поліції України