14 березня о 15:00 у Київській школі економіки з участю Міністерства освіти і науки України відбудеться обговорення реформування системи фінансування вищої освіти в Україні. На заході вперше буде презентовано новий механізм фінансування вищої освіти, розроблений МОН. Трансляцію здійснюватиме Освітній портал “Педагогічна преса”.

До участі в дискусії щодо сучасної моделі розподілу державних коштів у вищій школі, її перспектив і недоліків, запрошені урядовці, народні депутати, аналітики та ключові стейкхолдери. Серед спікерів заходу: Інна Совсун, перший заступник міністра освіти і науки, Лілія Гриневич, голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Тимофій Милованов, професор Піттсбурзького університету, Єгор Стадний, виконавчий директор аналітичного центру CEDOS. Очікується участь Романа Качура, заступника міністра фінансів України, Юлії Клименко, заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України, представників університетів.

Дивіться також:  Онлайн! 27 лютого об 11:00 – дебати про фінансування вищої освіти

Захід відбудеться у форматі панельної дискусії, наприкінці якої заплановане загальне обговорення між учасниками і спікерами.

Мова заходу: українська.

Дата і час: 14 березня, 15:00 – 18:00.

Долучитися до перегляду відео можна в день трансляції та пізніше на цій сторінці.
Реєстрація для перегляду не потрібна.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *