Головне Управління Державної Служби України з  надзвичайних ситуацій  у Луганській області за підтримки освітянських органів посилило роз’яснювальну роботу в навчальних закладах.  

Працівники Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС зустрілися з учнями загальноосвітньої школи №18 та професійного будівельного ліцею. Тут проведено бесіди на тему «Увага! Вибухонебезпечні предмети!». Оскільки ці заклади розташовані поблизу лісової зони, вирішили розпочати саме  з них.

Особливу увагу фахівці рятувальної служби приділили діям, необхідним при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також  під час можливих обстрілів стрілецькою і важкою зброєю, адже йдеться про місто в зоні АТО.

Молоді  нагадали, де шукати укриття, як правильно проводити евакуацію, хто за що відповідає.

Цими березневими днями рятувальники спільно з представниками Датської групи з розмінування DRS (DDG) провели й відкриті уроки в Сєвєродонецькому торговельно-кулінарному вищому професійному училищі № 92, що також розташовано на околиці міста.

– На цих уроках учні дізналися про  алгоритми дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, про небезпеку, яку такі предмети становлять, – розповідає директор закладу Микола Ліщишин.

Відбувся корисний  та пізнавальний  діалог. Молодь дізналися, в яких умовах працюють піротехніки при проведенні робіт з розмінування,  які  вибухонебезпечні предмети існують.

Такі знання, що не передбачені навчальною програмою, зауважують педагоги та їхні учні, допоможуть у разі необхідності  врятувати життя як дітей, так і дорослих.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *