З 14 по 20 березня Україна вчетверте приєднається до міжнародної ініціативи Global Money Week, у рамках якої в різних країнах світу відбудуться заходи для дітей і молоді, що мають на меті підвищити рівень фінансової освіти і фінансової інтеграції. Як відомо, Global Money Week — міжнародна подія, спрямована на розширення можливостей наступного покоління для упевненого та відповідального фінансового майбутнього. Цьогорічною темою Global Money Week є «Бери участь. Заощаджуй розумно!»

Інститути Університету банківської справи в Києві, Харкові, Львові та Черкасах проведуть низку заходів: від зустрічей із відомими банкірами до круглих столів, конференцій, конкурсів на фінансову тематику.

«Ми ставили собі за мету охопити дуже широку аудиторію: від дошкільнят до магістрів і дорослих людей, щоб кожен знайшов для себе цікавий захід і здобув знання, що є незамінними для сучасної людини», – каже ректор Університету банківської справи Тамара Смовженко.

Уже цього тижня харківські школярі зможуть відвідати майстер-класи з питань розумного ведення сімейного бюджету, семінари, консультації на  базі навчально-тренувального банку Харківського інституту УБС. Черкаські студенти УБС побувають на  екскурсії до Міністерства фінансів України та Податкової служби України.

Львів’яни проведуть конкурс малюнків серед учнів «Обличчя гривні до 20-ї річниці від дня її випуску» та інтерактивну гру «Як стати успішним?»; усі охочі зможуть також позмагатися у спортивних іграх та відвідати банківські установи, музей грошей Львівського інституту Університету банківської справи; уроки-презентації пройдуть і в районах, зокрема для учнів у Мурованому та Червонограді.

14 – 18 березня студенти Інституту банківських технологій та бізнесу (м. Київ) відвідають Міністерство фінансів України та зустрінуться з міністром фінансів Наталією Яресько, заплановано також зустріч із президентом України (2005 – 2010), головою НБУ (1993 – 2000) Віктором Ющенком.

15 – 18 березня у Львові пройдуть дебати для учнів 10-х класів: «Математичне мислення та фінансові успіхи», презентації та тренінгові заняття, присвячені фінансовій грамотності.

16 березня успішні банкіри поділяться своїми знаннями та досвідом зі студентами у Львові та в Києві.

Наймолодші школярі теж поринуть у світ фінансових знань, адже саме для них відбудеться презентація економічних казок «Короткі історії про місто Ринок» та конкурс малюнків серед  учнів молодших класів «Гроші від країни можливостей до країни мрій».

Підвищити педагогічну майстерність зможуть і вчителі, які викладають курс «Фінансова грамотність», на базі Харківського навчально-наукового інституту для них пройдуть спеціальні тренінги та навчання.

А 22 та 23 березня в Києві  відбудеться круглий стіл «Інформування громадськості та підвищення фінансової грамотності громадян» за участі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на базі ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка та Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів (м. Біла Церква).

Прес-служба Університету банківської справи

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *