У світі постійно виникають різні небезпеки, пов’язані з природними катаклізмами, аваріями і катастрофами. Кінець ХХ століття та початок ХХІ принесли рекордну кількість небезпек природного, техногенного та соціально-політичного характеру.

Виникнення небезпечних ситуацій здебільшого загрожує життю людей, завдає великих матеріальних збитків. А особливо гостро це відчувається зараз в Україні, де на сході країни проходять боєві дії.

У Батуринській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів із метою формування в підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок із дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі проведено День цивільного захисту.

Вихованці на практиці відпрацювали теоретичні знання та навички, здобуті під час вивчення теорії на уроках предмета «Основи здоров’я» та виховних заходах у позаурочний час. Практична спрямованість заходів викликала інтерес у дітей, спонукала їх до поглиблення знань із цивільного захисту та здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.

Інформує прес-служба управління освіти і науки Чернігівської ОДА