Візит міністра освіти і науки Сергія Квіта до Черкаського державного технологічного університету відбувся 14 березня 2016 року, саме напередодні відзначення 56-ї річниці заснування ЧДТУ. Міністр зустрівся з професорсько-викладацьким складом і студентами. У зустрічі також взяло участь керівництво Черкаської обласної державної адміністрації.

Сергій Квіт розповів про стан сучасної освітньої галузі та перспективи її розвитку, відповів на численні запитання колективу університету, багато яких стосувались співпраці Міністерства з ЧДТУ та подальшого розвитку університету.

«Шлях розвитку єдиного технологічного ВНЗ Черкаської області залежить саме від роботи колективу університету, і Міністерство активно сприятиме його успіхам. Я хочу побажати Черкаському університету бачити себе не лише в колі українських, а й серед усіх університетів світу», – зазначив міністр.

Також Сергій Квіт вручив відзнаки Міністерства освіти і науки України викладачам вищого навчального закладу. Зокрема, нагрудним знаком «Відмінник освіти» нагороджено професора Геннадія Столяренка; почесні грамоти Міністерства освіти і науки України вручено доценту, декану факультету економіки та управління Наталії Прямухіній, професору, декану факультету харчових технологій і сфери обслуговування Ларисі Чепурді та професору Анатолію Тимченку.

Грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено також першого проректора ЧДТУ Олега Григора. Подяку Міністерства від МОН також отримав директор Смілянського промислово-економічного коледжу Черкаського державного технологічного університету Володимир Шиян.

Освітяни ЧДТУ за плідну науково-педагогічну діяльність і високий професіоналізм також отримали почесні грамоти від Черкаської обласної державної адміністрації.

Інформує прес-служба МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *