Днями за сприяння Деснянської РДА у рамках підготовки та відзначення 202-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в Галереї мистецтв Деснянського району відбувся фестиваль – літературно-мистецький конкурс «З любов’ю до Кобзаря».

Понад 100 учасників фестивалю, учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Деснянського району міста Києва представили творчість великого українського поета Тараса Шевченка у віршах, піснях, музичних композиціях, малюнках, художній вишивці та декоративному розписі.

Проникливо та зворушливо звучали вірші та уривки з поем Тараса Шевченка, літературно-музичні композиції у виконанні учнів загальноосвітніх навчальних закладів № 23, 119, 207, 212, 218, 247, 251, 259, 277, 282, 283, 300, 307, 320, Економіко-правового ліцею, Школи мистецтв.

На виставці представлені  роботи гуртківців відділу декоративно-ужиткового мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості.

«Атмосфера фестивалю – надзвичайна. Таке відчуття, що Тарас Шевченко знаходиться серед нас. Усе налаштовує на бажання не тільки добре виступити, а й дізнатися про життя та творчість Кобзаря ще більше», – говорить учасниця фестивалю-конкурсу, учениця 9-А класу школи № 259 Дарина Кулєшова.

Відчути велич і постать великого Кобзаря учасникам конкурсу давали можливість картини народного художника України, лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка Валерія Франчука, розміщені в Галереї мистецтв у рамках персональної виставки художника з нагоди 202-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Фестиваль – літературно-мистецький конкурс «З любов’ю до Кобзаря» став справжнім святом поезії видатного українського письменника Тараса Шевченка, змусивши серця учасників фестивалю і гостей битися в унісон.

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *