Саме завдяки бажанню громади села Червоний Яр, що на Кіровоградщині, та наполегливості місцевої влади із державного бюджету було виділено 700 тисяч гривень для створення дитячого садочка, про це повідомив очільник області Сергій Кузьменко під час урочистого відкриття садочка.

Звертаючись до учасників, він висловив слова подяки громаді села та місцевій владі за їхню активну позицію у вирішенні питання щодо створення  власного дошкільного закладу, що залишалось надзвичайно актуальним, бо дитячого садочка тут не було майже 15 років.

Завдяки цим коштам, а також спонсорській допомозі впродовж 2015 року були проведені відповідні будівельні роботи, і відтепер 26 дітей, які проживають на території Червоного Яру, мають можливість відвідувати дошкільний заклад за місцем проживання, а не їздити за 10 кілометрів до сусідньої Аджамки”, – зазначив голова Кіровоградської ОДА.

У непростий для нашої держави час, коли значні кошти спрямовуються на зміцнення обороноздатності нашого війська, ми знайшли необхідний фінансовий ресурс на створення нового дитячого садочка. В області на сьогодні реалізується низка інших соціальних проектів – окрім дитячих садків, будуються школи, лікарні, проводиться реконструкція котелень, водоводів та інших важливих об’єктів інфраструктури. Лише минулого року було реалізовано 28 таких об’єктів, на які з державного бюджету було виділено понад 100 мільйонів гривень”, – наголосив Сергій Кузьменко.

Голова Кіровоградської ОДА пообіцяв, що цього року і надалі триватиме робота з реалізації важливих соціальних проектів, зокрема зі створення та реконструкції дитячих садочків. Від спонсорів і меценатів адміністрації садочка вручили подарунки – такі необхідні побутові прилади.

Інформує прес-служба Кіровоградської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *