Шановні співвітчизники!

 

Усі ми стали свідками трагічних подій, що розгорнулись на вулицях Києва в останні дні. На жаль, мирні мітинги та демонстрації перетворились на силове протистояння та конфлікти, що призвели до найстрашнішого – до людських жертв.

Хочу принести свої співчуття сім’ям і близьким усіх загиблих під час цієї братовбивчої ворожнечі.

Цілком зрозуміло для кожного громадянина України, що такі події не призведуть ні до чого доброго для нашого народу. Я хочу закликати всі сторони цього конфлікту скласти зброю, відсунути особисті інтереси та сісти за стіл перемовин заради нашої спільної Вітчизни – заради України.

Окремо звертаюсь до українського студентства – пам’ятайте, що від нас самих залежить наше життя та здоров’я, бережіть себе, адже кожен із нас потрібен своїй державі, своїм друзям, своїм сім’ям і близьким живим та здоровим. Ми всі повинні пам’ятати, що саме від поміркованості наших дій залежить наше майбутнє та майбутнє України. Треба не дозволити чварам та егоїзму розтягнути нас по різні боки «барикад».

У цю скрутну для нашої молодої держави хвилину я звертаюсь до всіх громадян від імені Всеукраїнської студентської ради із закликом до припинення ворожнечі та кровопролиття!

Бережи нас всіх Господь!

Голова ВСР Олександр Тур

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу