Під час засідання Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти, трансляцію якого здійснюватиме Освітній портал “Педагогічна преса”, будуть порушені питання:

1. Законодавче забезпечення розвитку вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації в контексті підготовки нової редакції Закону України “Про освіту”.

Доповідач: Квіт Сергій Миронович – Міністр освіти і науки України;
Співдоповідач: Гриневич Лілія Михайлівна – Голова Комітету з питань науки і освіти.

2. Про діяльність Державного підприємства “Інфоресурс”, забезпечення доступу до Єдиної державної електронної бази з питань освіти, виготовлення і вартість документів про освіту та студентських квитків.

Доповідач: Квіт Сергій Миронович – Міністр освіти і науки України;
Співдоповідач: Співаковський Олександр Володимирович – перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти.

3. Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про авторське право і суміжні права” щодо використання об’єктів авторського права в пародіях, попурі та карикатурах (реєстр. № 3586 від 07.12.2015р., н.д.М.Княжицький).

Доповідач: Княжицький Микола Леонідович – автор законопроекту; Співдоповідач: Кириленко Іван Григорович – заступник Голови Комітету з питань науки і освіти.

4. Проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про вищу освіту” (щодо обрання керівника вищого навчального закладу) (реєстр. № 2603 від 08.04.2015р., н.д.І.Мельничук).

Доповідач: Мельничук Іван Іванович – автор законопроекту; Співдоповідач: Співаковський Олександр Володимирович – перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти.

5. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення безкоштовного харчування окремих категорій учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів (реєстр. № 3829-1 від 11.02.2016р.,н.д.Н.Королевська, Ю.Солод).

Доповідач: Королевська Наталія Юріївна – автор законопроекту;     Співдоповідач: Кремінь Тарас Дмитрович – голова підкомітету з питань освіти.

6. Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” (щодо проходження студентами вищих медичних, фармацевтичних навчальних закладів військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби в обов’язковому порядку) (реєстр. № 2210а від 01.07.2015р., н.д.О.Богомолець, Л.Гриневич, О.Корчинська, О.Ляшко, С.Пашинський).

Доповідач: Гриневич Лілія Михайлівна – Голова Комітету з питань науки і освіти.

7. Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про культуру” (щодо просвітництва) (реєстр. № 2857 від 15.05.2015р., н.д.Ю.Мірошниченко).

Доповідач: Мірошниченко Юрій Романович – автор законопроекту; Співдоповідач: Співаковський Олександр Володимирович – перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти.

8. Інформація щодо внесення змін до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність”.

Доповідач: Кириленко Іван Григорович – заступник Голови Комітету з питань науки і освіти.

Долучитись до перегляду трансляції можна буде в день проведення заходу та пізніше на цій сторінці. Реєстрація не потрібна.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу