Кононівський навчально-виховний комплекс «Барвінок» став центром свята «Моє село – найкраще на Землі», що його ініціювали та провели  педагоги Біловодського району Луганської області. «Воно зібрало малих та дорослих мешканців сіл, підпорядкованих місцевій сільраді, які впевнені, що любов до рідної країни починається з любові до малої Батьківщини, – каже директор закладу Наталія Бабенко. – Долучилася й ветеранська організація нашої Кононівки».

Діти з Гармашівки доводили, чому найкраще  – саме їхнє село, а лимаряни змагалися з ними за свою Лимарівку. Не відставали й інші.  Ведучі – вчителі початкових класів Віра Калюжна та Ольга Білокобильська – разом з глядачами підтримували всіх.

Свято прикрасили виступи народних майстринь, які продемонстрували свої вишивки. А діти подарували їм пісню «Рушничок». Презентували свої творчі роботи й нещодавні випускники школи.

А потім усі співали українських пісень разом із місцевими вокальними колективами «Журавка», «Лимаряночка», «Файні молодички». Закінчилося свято молитвою за Україну.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *