Станично-Луганський район Луганської області, розташований поруч з лінією розмежування в зоні АТО, активно повертається до мирного життя.  І приклад тут подають педагоги.

Днями на базі ЗОШ № 1 райцентру відбувся семінар-практикум для молодих педагогів навчальних закладів, присвячений темі «Урок – головна форма організації освітнього процесу».

Директор школи Ірина Тимохіна, методист Тетяна Булда скерували роботу учасників на «мозковий штурм», присвячений методам підвищення ефективності уроку. І той вдався. Так само, як і відкриті уроки колег.  Особливо сподобалися всім урок-гра «Морська подорож» учителя початкових класів Ніни Овчиннікової,  «Баскетбол» учителя фізкультури Наталії Давиденко, виховна година «Без хліба не буде пісні»  вчительки Ольги Курганової. Їх аналізували у творчих групах.

Закріпляли знання методисти Ольга Черепченко  та Ірина Прибінська, які зосередили увагу учасників на нових методах навчання та психологічних складових педагогічної майстерності. А довершив семінар мюзикл «Вовк і семеро козенят», який поставила  вчитель музики Наталія Сінько разом зі своїми вихованцями.

Молоді педагоги одержали добрий імпульс для вдосконалення своєї роботи.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *