Посли Європейського Союзу,  Канади і Франції оприлюднили заяву, в якій закликають продовжити вакцинацію дітей проти поліомієліту в Україні й захистити українську і світову спільноти від поширення небезпечної хвороби.

У заяві йдеться про занепокоєння низьким рівнем імунізації в Україні, що призвів до спалаху поліомієліту – небезпечної хвороби, що становить не лише національну, але й світову загрозу. “Потенційне поширення поліомієліту з України до інших країн, якщо імунізація не охопить відповідної кількості дітей, рекомендованої стандартами ВООЗ у відповідь на захворювання поліомієлітом, може перешкодити ліквідації поліомієліту у світі”, – вважають вони.

Міжнародні посли закликали українське суспільство не поширювати необ’єктивних і неправомірних чуток щодо якості вакцини, яка є підтвердженою на міжнародному рівні, не дозволити корупції та політиці стати на шляху громадського здоров’я та захисту українських дітей. Натомість докласти всіх зусиль, аби всі діти, які не отримали необхідної кількості доз ОПВ-вакцини, змогли отримати її якомога швидше і бути захищеними.

Завантажити текст заяви англійською та українською мовами.

Інформує прес-служба МОЗ України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *