13-річний школяр із Норфолка Кірон Вілямсон – один із найбагатших підлітків Великої Британії. Він заробляє шалені гроші завдяки своєму таланту. 

Він художник-імпресіоніст. Почав малювати у 5 років, а коли йому виповнилось 8, його роботи вже продавали на лондонських аукціонах. Уперше світ дізнався про нього у 2009 році, коли були продані його перші 19 творів за 36 тисяч доларів, що дало змогу сім’ї купити новий будинок.

Коли дізнався, що  люди хочуть купити мої роботи, я був дуже схвильований, але щасливий. Я не  очікував, що вони стануть такими популярними“, – розповідає Кірон.

На одному з аукціонів його картини розпродали за півгодини, а Кірон розбагатів на 235 тисяч доларів. За його хист і професіоналізм у художніх колах його називають міні-Моне. На сьогодні вартість однієї картини Кірона на ринку становить від 3 до 30 тисяч доларів. Наступний аукціон відбудеться незабаром, проте ставки вже будуть вищі: початкова ціна лота – 150 тисяч доларів.

Нині, щоб замовити у хлопця картину, треба записатися в чергу, бо понад 3 тисячі шанувальників уже очікують на його шедеври. Так малювати у 13 років – справжній талант!

Джерело: kieronwilliamson.com