В Уманському національному університеті садівництва відбулося вручення щорічної стипендії імені Стена Форбса в рамках програми споріднених міст Умань – Девіс (США). Цьогоріч стипендію із рук першого проректора Івана Мостов’яка у присутності деканів усіх факультетів отримали 11 студентів університету. 

Стен Форбс – відомий американський громадський діяч і бізнесмен, за підтримки якого з 2000 року здійснюється фінансування стипендій для студентів Уманської сільськогосподарської академії (нині – Уманський національний університет садівництва). Стипендії імені Стена Форбса призначають студентам із малозабезпечених сімей, які успішно опановують науку та мають схильність до вивчення англійської мови. Стен Форбс часто відвідував місто Умань і сприяв налагодженню контактів між містами-побратимами й обміну студентами між Уманською сільськогосподарською академією та Каліфорнійським університетом.

Сподіваємося, що надання стипендії імені Стена Форбса й надалі залишиться актуальним і перспективним пунктом співпраці між навчальними закладами США й України, а також стимулюватиме обдаровану молодь до успішного навчання та вивчення іноземної мови.

Прес-центр Уманського НУС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *